Dočasný zákaz návštěv do odvolání

Vážení obyvatelé domova, vážení rodinní příslušníci, vážení přátelé,

vzhledem k alarmující situaci a počtu případů nakažených obyvatel v době 2. vlny pandemie spojené s nákazou COVID - 19, která panuje nyní v okolí Prahy a ve Středočeském kraji, jsme se rozhodli pro velmi nepopulární, ale v této chvíli skutečně jediné rozumné řešení, a tím je ZÁKAZ NÁVŠTĚV od 23. 9. 2020.

Jedině tak jsme schopni zajistit a minimalizovat kontakt s osobami mimo Domov, které by pro Vaše blízké a také zaměstnance Domova mohly být potenciálním zdrojem nákazy. Vše děláme jen a jen pro zdraví Vašich blízkých a jejich přátel v Domově a také kvůli maximální ochraně personálu, který se musí o Vaše blízké starat.

Poprosím a respektování tohoto rozhodnutí, které bude platit do odvolání a samozřejmě hned jak se situace zlepší, tak rozhodně zákaz nehodláme nikterak protahovat. Velmi dobře si uvědomujeme co znamená přerušení sociálních vazeb mezi obyvateli domova a Vámi (rodinnými příslušníky a přáteli), ale prostě situace je natolik výjimečná a vážná, že je to opravdu nevyhnutelné a jediné správné řešení. Nabízíme jako tomu bylo na jaře, komunikaci prostřednictvím SKYPE aj. hovorů, které jsme schopni zprostředkovat za pomoci tabletů a NTB, takže nás neváhejte v případě zájmu kontaktovat (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a obratem si s Vámi domluvíme termín, kdy bude možné se s Vašimi blízkými v DS vidět a slyšet alespoň prostřednictvím této pokrokové technologie.

Pokud budete mít zájem a budete-li se chtít informovat o zdravotním stavu Vašich blízkých v době zákazu návštěv, tak prosím kontaktujte náš zdravotní odbor a to vždy po 14:00. Všechny dámy Vám velmi rády poskytnou veškeré informace. Poprosím jen o respektování uvedeného času, protože do té doby mají velké množství práce a nebudou schopny na telefony reagovat.

Vrchní sestra - Petra Kubaričová - tel. č. 734 346 053
Staniční sestra 1. patro - Kamila Zoulová - tel. č. 734 310 970
Sesterna 1. patro – tel. č. 734 230 345
Staniční sestra 2. patro  - Stáňa Křížová – tel. č. 734 232 883
Sesterna 2. patro – tel. č. 605 114 155

Pokud budete chtít, můžete zanechat svým blízkým označené balené potraviny na recepci v pracovní době od 7.00 - 19.00 hod.

Všem moc děkujeme za pochopení a všem přeji pevné zdraví a těšíme se zase brzy na viděnou a osobní setkání se všemi z Vás.

 

Za celý tým pracovníků Domova seniorů

Ing. Pavel Kyzlink, ředitel domova